KONST / Litografier / Färglitografi 13395725
nr 1339 5725
Alexandre Kaj Lindström
(f. 1959)
Färglitografi, Alexandre Kaj Lindström (f. 1959), Signerad, numrerad 18/140, ca 68x51 cm
Alexandre Kaj Lindström, bildkonstnär född 1959.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 18:57:28
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Alexandre Kaj Lindström
Läs mer om Alexandre Kaj Lindström